Reklama
Jak wojsko to wojsko...

Jak wojsko to wojsko...

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Niedźwiedź Wojtek, choć w Armii generała Andersa służył, to i tak skończył w Zoo. A jak skończy ten kot?

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Zwierzęta w zoo żyją przeciętnie 2 razy tyle co bracia na wolności. Nikt go nie skrzywdzi, dadzą jeść, a i czasami samicę przyprowadzą bez zobowiązań i alimentów.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
5 lat temu

Raczej mi to wygląda na (tfu) WOT, a nie na wojsko.

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

Szeregowy Kociński wystąp

0

Zglos komentarz

Reklama