Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
plokijuty 🎖️ Snajper
5 lat temu

Niewielu znam pracowników kolei, którzy jeździliby samochodami z silnikami benzynowymi.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
5 lat temu

Oj tam oj tam🤫

0

Zglos komentarz

J
jaroo39 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To tak samo jak operatorzy sprzętu ciężkiego

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

A czemu nie dodałeś, że to u Ruskich?

0

Zglos komentarz

L
lobos-81 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Przecież to szerokie wagony. Z kad wiesz kto tam jest zamieszany. Sądząc po lokomotywach to nie w Polsce. Do Polski jeżdżą Gagarin lub SM48

0

Zglos komentarz

M
MArcin11122_1M1 😏 Szyderca
5 lat temu

Skąd bałwanie

0

Zglos komentarz

A
anatol1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

raczej stała miejscówka,trawa już zdeptana w tym miejscu

0

Zglos komentarz

A
Armin39765 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Oto właśnie ukochana przez PiS Rosja i jej mentalność, na której się wzorują: KRAŚĆ ile się da, gdzie się da, co się da.

0

Zglos komentarz

B
B_A_C_A 🌾 Wieśniak
5 lat temu

kradzież paliwa to od pociągów się zaczęła i następnie przeniosła się na ciężki sprzęt budowlany a na TIR-ach kończąc.

0

Zglos komentarz

Reklama