Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

"starałem się zostawić Boga z tyłu, żeby nie słyszał" Qrwa ta hipokryzja katoli mnie powala, zresztą kogo obchodzi jakiś tam Świerzyński, jak dla mnie to może sobie nawet kozy ruch*ć.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
5 lat temu

Boga miał wtedy z tyłu czyli w du**e ;)

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jemu się tylko zdawało że to Bóg a to abp Paetz go smyrał po yayach

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Wyznanie katolickiego prawaczka.

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Oj tam oj tam, że go paru chłopków zerżnęło w d**ala to od razu zdrada...

0

Zglos komentarz

M
mustermann 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja widzę, że ten Świerzyński to wśród de**li lepszy sort. Coś jakby ich król?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

Po spowiedzi byl czysty jak dziewica. Oni tak mają

0

Zglos komentarz

Reklama