Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Najbardziej niebezpieczny jest sam naczelny bezpiecznik w randze wicepremiera.

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
5 lat temu

Pewnie myślał że to tai łuk co miał Rambo w filmie.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

Z czy on nie daje sygnału czasem ?

0

Zglos komentarz

T
termal 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Przez takich zyebów z łukami Policjanci tam cieciują, zamiast patrolować ulice ... ...rwa do Wyborów jak komuś nie pasuje.

0

Zglos komentarz

Reklama