Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

W OSTRÓDZIE JEST KILKANAŚCIE KOŚCIOŁÓW W TYM PRZYNAJMNIEJ 7 RZYMSKO KATOLICKICH. CZY TO NIE ZA DUŻO?

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

teraz dają do torunia

0

Zglos komentarz

R
rysiouhu 🌾 Wieśniak
5 lat temu

to zakopianka dzisiaj i wczoraj. eskorta liczna obstawia jeszcze bardziej licznych milosciwienampanujacych w drodze powrotnej na wiejska... bez obrazy, mala rogacizno.

0

Zglos komentarz

P
portier10 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ale żal za d**ę zaciska , /nie jestem zwolennikiem PISU/ oglądałem sylwka jak wszyscy i zdecydowanie tvp2 biła polsat i ten płacz pawulonu

0

Zglos komentarz

Reklama