Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Ty się nie czepiaj jak on pisze, ty się pytaj po ile ta ziemia.

0

Zglos komentarz

R
rysiek666_83 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie raz już widziałem ten "błąd" na takich ogłoszeniach... i tak gość ma darmową reklamę na wiosce:) wystarczy obczaić banery w tle, :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

czego oczekujesz od proboszcza...????

0

Zglos komentarz

O
ostry41 🎖️ Snajper
5 lat temu

Serio? Moderator sam wstawia, plusuje itd. Kurski was kupił?

0

Zglos komentarz

J
jur50 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ogłoszenie zrozumiałe, czyżbyś pomyślał że ogłoszeniodawca chce kupić ziemię. Poza tym ziemia jest pszenno-buraczana a wyraz pszenica piszemy przez "sz" co usprawiedliwia ogłoszeniodawcę.

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Piowski suweren.

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pisowski suweren.

0

Zglos komentarz

Reklama