Reklama
Source: wgrane.pl

Katastrofa Smoleńska, czy można było jej uniknąć ?

przez nissin — 5 lat temu
31

Zglos post

Reklama

Komentarze

19
P
pietia321 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Rosyjska propaganda...Polecam oglądnać to: https...

0

Zglos komentarz

P
prince_V 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bo pilot do końca myślał że system PRMG 5 sprowadzi go na ziemie.To był niezły szajs ,zawsze rozregulowany, i mógł tylko wspomagać lądowanie a nie być jedynym systemem do bezpiecznego lądowania

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dobry materiał. Każdy powinien go obejrzeć, a w szczególności ci, co wierzą w teorie spiskowe.

0

Zglos komentarz

W
wentrum 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeden z pilotów znał język rosyjski ale żaden chyba nie znał angielskiego skoro komend nie zrozumieli. Chociaż jak ktoś kto nie jest pilotem mówi „zmieścisz się, śmiało” no to co złego mogło się stać.

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
5 lat temu

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta i bardzo polska: Co, kurła? JA NIE WYLĄDUJĘ?! PACZ!

0

Zglos komentarz

P
pafcio80 🏹 Łowca
5 lat temu

bo ten lot to tzw. "polska organizacja", czego rządzący sie nie tknął to wszystko spierd*ą

0

Zglos komentarz

K
kojaj 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pierwszy pilot, siedział kiedyś na moejsci drugiego, jsk z tym samym pasażerem TU 101 miał lądować w Tibilisi, gdzie były działania wojenne i nie było informacji o stanie pasa. Kapitan odmówił lądowania. Kaczor się wściekł i oznajmił że "zrobi z tym pożądek". Pierwszy pilot został wkrótce usunięty

Pierwszy pilot, siedział kiedyś na moejsci drugiego, jsk z tym samym pasażerem TU 101 miał lądować w Tibilisi, gdzie były działania wojenne i nie było informacji o stanie pasa. Kapitan odmówił lądowania. Kaczor się wściekł i oznajmił że "zrobi z tym pożądek". Pierwszy pilot został wkrótce usunięty

0

Zglos komentarz

K
kojaj 🌾 Wieśniak
5 lat temu

...to tzw Incydent Gruziński, opisany ze szczegółami na Wiki

0

Zglos komentarz

A
Aneta127a 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jak tylko Ruscy oddadzą wrak i go Polacy przebadają. Proste???

0

Zglos komentarz

N
namor6555 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Komuś brakuje sensacji, bo parę lat słuchania bajek o Smoleńsku jeszcze mało.

0

Zglos komentarz

P
pietia321 🌾 Wieśniak
5 lat temu

...www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ&ab_channel=TelewizjaRepublika

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

No i co oglądnołem wynika z tego,że ruscy zorganizowali zamach,ale wg. pisowskiego myślenia!Krótko-ten lot nie powinien się w ogóle odbyć,aosoby odpowiedzialne za samą myśl wysłania tych ludzi tam powinni dostać kulę w łeb! Skoro już polecieli wina leży po pisowskich decydentach-najprawdopodobniej J...

No i co oglądnołem wynika z tego,że ruscy zorganizowali zamach,ale wg. pisowskiego myślenia!Krótko-ten lot nie powinien się w ogóle odbyć,aosoby odpowiedzialne za samą myśl wysłania tych ludzi tam powinni dostać kulę w łeb! Skoro już polecieli wina leży po pisowskich decydentach-najprawdopodobniej Jaruś K.brat ówczesnego prezdenta nakazał lądowanie w Smoleńsku. Wszystko na temat!

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

Prawda zawsze jest po środku.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

To znaczy gdzie w tym wypadku?

0

Zglos komentarz

P
Pantocrator 🏹 Łowca
5 lat temu

Po czym?

0

Zglos komentarz

E
endrju.k 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Taaa... bomba byla ale nie wybuchła :D

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
5 lat temu

wybuchła, ale już po pi*rdolnięciu w ziemię hehe

0

Zglos komentarz

D
dymon1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Głupi jesteś i tyle.

0

Zglos komentarz

S
Spider1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pewnie sasin organizował

0

Zglos komentarz

G
Gregory75 🌾 Wieśniak
5 lat temu

No właśnie On to organizował! Taka jest prawda, i to nie jest żart.

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Prawda jest brutalna. Bezpośrednim winnym katastrofy jest Dowódca Kapitan Protasiuk.

0

Zglos komentarz

A
AM0UR 🌾 Wieśniak
5 lat temu

szkoda tych 95 ludzi. nie szkoda jedynie kaczora.

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Szkoda, bo może ten obecny koordoopel byłby inny i może by miał mniejszą nienawiść do ludzi.

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kiedyś rozmowa zostanie ujawniona i oficjalnie będzie wiadomo, kto odpowiada za katastrofę.

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

No i co z tego winowajca będzie już wąchał kwiaty od spodu,a co nam teraz życia natruje ..uj na kaczych płetwach tego nikt nam nie zwróci.

0

Zglos komentarz

D
davidzzz 😏 Szyderca
5 lat temu

Mlaskacz za tym stoi!!!!

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
5 lat temu

NIC się nie zmieniło, procedury,zasady,profesjonalizm,odpowiedzialność za podejmowane decyzje to w tym rządzie i w tych ludziach nie występuje.Amen

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
5 lat temu

Płasko ziemscy i Pisowcy wiedzą swoje Boomba buuumm wielkie zło

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Ile milionow kosztowala ta klamliwa propaganda?

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Co tam ta katastrofa jakiegoś samolotu, kiedy teraz szykują katastrofę dla Polski...

0

Zglos komentarz

W
wesoly.romek 💩 JP 100%
5 lat temu

Dla calego swiata, Polska sie tylko podporzadkowuje, myslisz ze w niemczech czy w holandii jest lepiej??

0

Zglos komentarz

Reklama