Reklama
Source: wgrane.pl

Użyję benzyny do rozpalania, co może pójść źle?

przez Trzcin — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

To naprawde zadziwiajace jakim cudem ten narod jeszcze nie wyginal

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
5 lat temu

"Szto zdelal".....ojojoj..jprd co ja widze

0

Zglos komentarz

A
Aster_master 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kolejny dowód na to, że pewne narody powinny kł**ć większy nacisk na edukację bo kiedyś ta swołocz będzie chciała przyjechać do Polski i wozić ludzi d**erem.

0

Zglos komentarz

M
Marzanna71 💩 JP 100%
5 lat temu

To nie sprawa narodu, jak ktoś tu pisze, tylko coraz "mądrzyjszych" pokoleń.

0

Zglos komentarz

M
matt4436 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co za paradoks. Łatw*palny basen.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
5 lat temu

Wreszcie jakiś opanowany nagrywający. Nie wyłączył kamery...

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
5 lat temu

Idioci jednak się rodzą.

0

Zglos komentarz

Reklama