Reklama
Wałbrzych ma nowy magnes - jest jedynym w Polsce miastem bez struktur i członków PiS!

Wałbrzych ma nowy magnes - jest jedynym w Polsce miastem bez struktur i członków PiS!

przez FED0RA — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
5 lat temu

Oj tam, oj tam nie ma co się podniecać. Pyrdek wyrzucił jednych na pokaz a zaraz wstawi swoich drugic. On władzy nie odda.

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
5 lat temu

Ogłosić Wałbrzych stolicą Polski.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

zazdroszczę Wałbrzychowi. nareszcie mają czyste powietrze w mieście.

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
5 lat temu

Marzyciel !!!! Wszędzie Ciebie dopadną. Nawet przywrócą organizację by Ciebie dopaść!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama