Reklama
Lubuskie szpitale wydały w ciągu roku ponad pół mln zł

Lubuskie szpitale wydały w ciągu roku ponad pół mln zł

przez nissin — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
D
DaKiran 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mafia Pe****lska!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

R
rb84 😏 Szyderca
5 lat temu

I dlatego w tym kraju nigdy nie będzie na nic pieniędzy.

0

Zglos komentarz

R
romo777 🌾 Wieśniak
5 lat temu

do piachu z czrna zarazm

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem, klecha będzie miał jak pączek w maśle, a Polak będzie biedakiem

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Prawaki oddawajcie moje składki na NFZ złodzieje!!! Powinienem płacić mniej niż wy bo mi ksiądz niepotrzebny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

fake news

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Sam jesteś fake news. Wypi****j

0

Zglos komentarz

Reklama