Reklama
Minister ds. obrony pedofili. Tak powinien brzmieć nowy oficjalny tytuł

Minister ds. obrony pe****li. Tak powinien brzmieć nowy oficjalny tytuł

przez FED0RA — 5 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Czyżby zapłata za Wawel?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

jest inne wytłumaczenie ?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Każde truchło da się wykopać.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

Prokuratura Nadworna Ostatniego Dona

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

a jak ! po to się załatwi groby na wawelu itd ! a co myślicie , to za darmo :) ?

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
5 lat temu

zero kiedyś odejdzie.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

Strach isc tą ciemną doliną...

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

To qrwa banda siedzi na stołkach i kieruje naszym państwem na chwałę watykańskiemu złodziejowi!!!!

0

Zglos komentarz

K
kowalczykma 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A dziś czytałem o kobiecie którą 13 lat temu nie odprowadziła 5 gr podatku, i do tej pory toczy się sprawa w różnych sądach.

0

Zglos komentarz

Reklama