Reklama
Reklama

Komentarze

11
H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Jakim trzeba być sku**ysynem by tak postępować .

0

Zglos komentarz

P
Paoloesco 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pie@£@n¥ pisowski DZBAN !!!

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Wcześniejszy komentarz odnosił się do wściekłych zawistnych zwierząt , moderator go usunął za co żalu żadnego nie mam .

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Normalnie staram się nie używać wulgaryzmów, ale w tym wypadku nie dało się powstrzymać.

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
5 lat temu

coby szlag trafł gazetę polska i policję pisowską...

0

Zglos komentarz

M
masztalsenior 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeszcze g**je będą leżeć w łóżkach WOŚPu

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Czyżby naczelny gazety już dostał katolickiej s**czki na dźwięk Wielkiej Orkiestry?

0

Zglos komentarz

R
Riversar 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ku. ta. sy

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
5 lat temu

Tak to sie kończy jak się zamiast mózgu ma orzeszek

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Aktywnie uczestniczyłem w X i XI edycji, już wówczas Orkiestra była dla wieku kością w gardle, ale przetrwała i myślę, że empatia ludzka jest większa niż przynależność partyjna lub wyznaniowa.

0

Zglos komentarz

A
aras119 😏 Szyderca
5 lat temu

Cepy

0

Zglos komentarz

Reklama