Reklama
Bo jakiś porządek przecież musi być!

Bo jakiś porządek przecież musi być!

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
kocurxtr 🎖️ Snajper
5 lat temu

drzwi na Nowogrodzkiej... odzwierciedlają porządek panujący w PiSie...

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie zatrudnili fachowca, bo fachowiec nie chciał realizować ich programu

0

Zglos komentarz

A
AbdulWisimulacha 🌾 Wieśniak
5 lat temu

szkoda, że nie w kolejności 2-1-3-7

0

Zglos komentarz

Reklama