Reklama
Source: wgrane.pl

Zwyczajna sytuacja podczas kolejnej miesięcznicy

przez nissin — 5 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

to już jest tak nudne że przestało mnie denerwować

0

Zglos komentarz

B
bandos 🌾 Wieśniak
5 lat temu

SŁOWA pana K --sp.....laj sam zdejme

0

Zglos komentarz

P
pniewka 😏 Szyderca
5 lat temu

Włazić w kaczy kuper -i do orlenu

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Mimo ze juz Kaczynski stary i glupi, nadal ma swoich poplecznikow z polskiej wsi i sekty kosciola. Reszte kupuje za pieniadze...

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

pewnie jakiś podinspektor się pokazał

0

Zglos komentarz

D
Darofiej 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co to ku**a było?

0

Zglos komentarz

Reklama