Reklama
Reklama

Komentarze

22
S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

W obozach koncentracyjnych też byli lekarze chemicy specjaliści pielęgniarki etc podobnie jak i w wagonach też były osoby które powątpiewały w te całe ludobójstwo myśląc, że idą pod prysznic.

0

Zglos komentarz

M
majowy 💩 JP 100%
5 lat temu

Czyli dlatego że działaja tak za*******e to żaden producent nie chce brać odpowiedzialności za efekty i sam pisze w instrukcji że to nieprzebadany syf? No ale przecież prawdziwy POlak wiii lypiej

0

Zglos komentarz

K
5 lat temu

Tak, tak, a po szczepionce na ś**ńską grypę dostaje się narkolepsji... a miało być tak pięknie. Pożyjemy, zobaczymy. Kto chce, niech się szczepi.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
5 lat temu

Prezydent mówi: "Jest dobrze", premier mówi: "Jest dobrze", prezes mówi: "Jest dobrze, TVP mówi: "Jest dobrze", Trybunał mówi: "Jest dobrze" ... nie ma ch*ja,musi być dobrze!

0

Zglos komentarz

B
bogas111 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Skoro szczepionki działają to po co ludzie po zaszczepieniu noszą maseczki?

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Na przykład dlatego, że ktoś mógł być zainfekowany przed szczepieniem, nawet o tym nie wiedząc.

0

Zglos komentarz

D
demonek6 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pamiętacie kiedy Prof. Gut przestał być ekspertem rządu? Przypomnę: powiedział na wizji, że wirus będzie obecny tak długo jak koncerny farmaceutyczne będą mogły na nim zarobić. Dziękuję, dobranoc.

0

Zglos komentarz

D
Dugi07 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pamiętamy !

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
5 lat temu

Bo Justyna nie ma kasy ze szczepionek. W przeciwieństwie do pozostałych.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Jeżeli przez kilkadziesiąt lat firmy farmaceutyczne nie uporały się z grypą, to na jakiej podstawie sądzicie, że w ciągu kilku miesięcy wyprodukowały szczepionkę, która upora się z cowid-19 ?

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dokładnie.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

bo różne organizmy mają różne tempo mutacji.

0

Zglos komentarz

W
wiesiek45 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jak rok temu sie mowilo o paszportach to sie wszyscy smiali ze foliarze na forach wyczytali. Wyszlo ze jednak mieli racje. Zobaczymy np po pieciu latach co wyjdzie po tym masowym szczepieniu niesprawdzona "szczepionka" i kto sie bedzie smial.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Lekarze, wirusolodzy, których dopuszcza się do zabierania głosu w mediach są za. Ci którzy mają inne zdanie są banowani, pozbawiania prawa wykonywania zawodu, albo aresztowani jak dr Simone Gold w USA.

0

Zglos komentarz

S
5 lat temu

Rzeczywistość: każda szczepionka musi być badana klinicznie 2-3 lata zanim da się ją większej populacji. Przypomnijcie mi ile już istnieje ta konkretna szczepionka na covid?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

suszku spokojnie zanim nasza kolej do szczepienia będzie i widząc jak PiS to pięknie robi to miną 2-3 lata 😂

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

spróbuj dobrowolców normalnie nałapać, zebrać granty, przekonać o potrzebie w ogóle takiej szczepionki. nic nie musi trwać, kwestia parcia:) 19 już dziury w ludziach zostawia, trochę ubije, zawsze jest to kwestia ważenia ryzyka: ostatecznie 19 dotrze do każdego, bez szczepień, w niektórych zrobi zat...

spróbuj dobrowolców normalnie nałapać, zebrać granty, przekonać o potrzebie w ogóle takiej szczepionki. nic nie musi trwać, kwestia parcia:) 19 już dziury w ludziach zostawia, trochę ubije, zawsze jest to kwestia ważenia ryzyka: ostatecznie 19 dotrze do każdego, bez szczepień, w niektórych zrobi zator, w niektórych zwłókni płucka. całkiem sporo ludzi zrobi inwalidami. usilnie się dopraszam czasami, jakie to długofalowe skutki negatywne wywołują szczepienia, ale prócz wzrostu populacji jakoś nie mogę nic wiarygodnego dostać. was to nawet na ospę już nikt nie szczepi. wybita.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Ja szczepionki działają w 90%. 10% zaszczepionych i tak może zachorować i zdechnąć. A już im się pozwala na chodzenie bez masek. No i gdzie jest prawda?

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

Jaką śmiertelność ma wirus?? Załóżmy dla potrzeb przykładu, że ok. 0.5 promila. Oblicz ile to jest pół promila od całej populacji, a potem policz ile to będzie pół promila od 10% populacji! Wiem, że to trudna matma, ale pomóż sobie kalkulatorem i porównaj te wartości. Pewnie nie dotrze, ale zrób to...

Jaką śmiertelność ma wirus?? Załóżmy dla potrzeb przykładu, że ok. 0.5 promila. Oblicz ile to jest pół promila od całej populacji, a potem policz ile to będzie pół promila od 10% populacji! Wiem, że to trudna matma, ale pomóż sobie kalkulatorem i porównaj te wartości. Pewnie nie dotrze, ale zrób to i tak!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nie ma sensu tłumaczyć. Dla nich prawa biologii, fizyki są abstrakcją. Matematyka to szczyt magii.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

To co mam kłamać ze szczepionki działają w 100%? Żadna szczepionka nie działa w 100%. Wiem dobrze ze 90% wystarcza. Ale powiedz ze szczepionka działa w 90% to ciebie zaszczują bo idioci przestaną się szczepić.

0

Zglos komentarz

A
Asteroth 😏 Szyderca
5 lat temu

10 procent może zachorować, 1% umrzeć. 0.1*0.01 daje nam umieralność 0.001 czyli jeden promil zamiast jednego procenta trupów. Zamiast 100.000 na milion umrze 10.000 - trochę różnicy jest?

0

Zglos komentarz

C
Chiny_X 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zapominacie o fakcie co Bill powiedział. Od szczepionki umrze 0.07% ludzi i tę cenę trzeba zapłacić.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

no i co? od aspiryny też parę osób rocznie umiera. większość komentarzy to niekoniecznie większość czytających. jak się kto nie zna, a niegłupi, to się nie kompromituje wydłubanymi skądś uproszczeniami świata, jakimi są teorie spiskowe. jakby napisali, ze chronią, to połowa de**li by nie zrozumiała...

no i co? od aspiryny też parę osób rocznie umiera. większość komentarzy to niekoniecznie większość czytających. jak się kto nie zna, a niegłupi, to się nie kompromituje wydłubanymi skądś uproszczeniami świata, jakimi są teorie spiskowe. jakby napisali, ze chronią, to połowa de**li by nie zrozumiała kogo, i miała się za oszukanych. niestety, foliarzy i ich dyrdymały też trzeba brać pod uwagę. straszne rzeczy szczepionka zrobi nam za 50 lat? ja nie dożyję. tymczasem 19 już robi w nas dziury.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Oczywiście, że te szczepionki działają -tylko nikt jeszcze nie wie jak i jakie będą ich skutki za jakiś czas...

0

Zglos komentarz

P
pablo77_77 🌾 Wieśniak
5 lat temu

a może przeczytała na oficjalnej stronie rządowej ze jest to produkt medyczny a akcja zaszczepianka ludzi jest nazwana eksperymentem medycznym . zachęcam do lektury

0

Zglos komentarz

D
Dugi07 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Angielski rząd napisał też sporo ciekawych rzeczy na temat szczepionki.. warto poszukać..zakazują ludziom z problemami krzepliwości krwi, w i przy planowaniu ciąży.. a u Nas ? Każdy się nadaje. A po co karetka dla tych którzy nie mogą dotrzeć ? Skoro nie ma siły przyjechać do punktu szczepień to jak...

Angielski rząd napisał też sporo ciekawych rzeczy na temat szczepionki.. warto poszukać..zakazują ludziom z problemami krzepliwości krwi, w i przy planowaniu ciąży.. a u Nas ? Każdy się nadaje. A po co karetka dla tych którzy nie mogą dotrzeć ? Skoro nie ma siły przyjechać do punktu szczepień to jak może być zdolny do szczepienia ?

0

Zglos komentarz

P
pablo77_77 🌾 Wieśniak
5 lat temu

tylko Justyna nie ma z tego kasy.

0

Zglos komentarz

P
Piotr58061 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mój dziadek powtarzał - chcesz wiedzieć czy ktoś jest wiarygodny? Obejrzyj jego pasek płac.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
5 lat temu

A mój powtarzał, że głupota jest dziedziczna. Jak widać miał rację.

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Twój dziadek miał rację. Tak właśnie jest. Żaden ze specjalistów od COVID-19 i orędowników tylko jednej terapii uznawanej za skuteczną, powtarzam uznawanej, bo dowodów na skuteczność póki co brak. A więc żaden z tych profesorów nie podpisał i nie przedstawił publicznie Oświadczenia o braku konflikt...

Twój dziadek miał rację. Tak właśnie jest. Żaden ze specjalistów od COVID-19 i orędowników tylko jednej terapii uznawanej za skuteczną, powtarzam uznawanej, bo dowodów na skuteczność póki co brak. A więc żaden z tych profesorów nie podpisał i nie przedstawił publicznie Oświadczenia o braku konfliktu interesów z producentami specyfików zwanych szumnie szczepionkami przeciwko...niczemu.

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A jak się okazuje powiązani są biznesowo i to mocno z korporacjami. Bo ktoś sponsorował ich prace naukowe, publikacje, tytuły.

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zminusowali cię i mnie niewykształceni orędownicy "TYLKO TO NAM POZWOLI PRZETRWAĆ I ZWALCZYĆ WIRUSA" i niejakiego Matołusza.

0

Zglos komentarz

D
Dugi07 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To trole minusują.. za to im płacą. Zobacz na większość komentarzy - sceptycznych do szczepień.

0

Zglos komentarz

P
Premier666 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Brakuje kilku akapitów: Media: szczepionki działają Rząd, politycy, minister zdrowia: szczepionki działają Bill Gates: szczepionki działają

0

Zglos komentarz

W
wampires8 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mam koleżankę pielęgniarkę w naszym szpitalu i 85%personelu nie ma zamiaru się szczepić bo nikt nie daje gwarancji na nią i skutki uboczne ...Jak miłośnicy szczepionki na covid(nie inne) będą się szczepić to spytajcię się osoby która będzie was kłuć o gwarancje na skutki uboczne czy na funkcjonalno...

Mam koleżankę pielęgniarkę w naszym szpitalu i 85%personelu nie ma zamiaru się szczepić bo nikt nie daje gwarancji na nią i skutki uboczne ...Jak miłośnicy szczepionki na covid(nie inne) będą się szczepić to spytajcię się osoby która będzie was kłuć o gwarancje na skutki uboczne czy na funkcjonalność jej..I ŻYCZE POWODZENIA Nie co ekspercji piszą i lekarze na forach tylko oko w oko spytajcie się o to przed szczepionką.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Wykonująca szczepienie pielęgniarka, ma wiedzę mechanika na temat biosu w komputerze, w samochodzie.

0

Zglos komentarz

A
Asteroth 😏 Szyderca
5 lat temu

Zdziwilbys się ile porządny mechanik wie o komputerze samochodu. Oczywiście nie mówię tu o panu Mietku co do napraw używa dużego młotka, przecinaka i trytytek

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
5 lat temu

Rynce łopadajo, bo scypionki nie działajo. ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

No, ręce opadają jak się słucha tych wszystkich "ekspertów". Szkoda, że "zapominają" powiedzieć, że... to nie są żadne szczepionki, tylko eksperyment medyczny, którego pierwsza faza badań zakończyć się ma w maju... 2023 r. I kto tu jest dzbanem??????

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Jak to kto? Ty. Jeśli kiedyś zachorujesz na nowotwór, to pewnie pójdziesz na terapię wahadełkiem do znachora.

0

Zglos komentarz

E
erwin1985 😏 Szyderca
5 lat temu

Albo uleczą go zdrowaśką.

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

Nie słuchajcie go, to nie są jego słowa, tylko to czip za niego mówi!! Zaczipowali go i teraz musi tak pisać.

0

Zglos komentarz

P
plokijuty 🎖️ Snajper
5 lat temu

@homo_sapiens Jak sama nazwa wskazuje, szczepionka, jest wyprodukowana na jeden szczep wirusa. Ile mamy aktualnie szczepów wirusa covid 19? Z drugiej strony mamy skuteczne lekarstwa na covid 19 – jedno przetestowałem z najlepszym skutkiem – ale lekarze bronią się rękami i nogami przed ic...

@homo_sapiens Jak sama nazwa wskazuje, szczepionka, jest wyprodukowana na jeden szczep wirusa. Ile mamy aktualnie szczepów wirusa covid 19? Z drugiej strony mamy skuteczne lekarstwa na covid 19 – jedno przetestowałem z najlepszym skutkiem – ale lekarze bronią się rękami i nogami przed ich użyciem. Jak to szło: pacjent wyleczony to pacjent stracony.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

Po pierwsze to nie powinna się nazywać szczepionka, bo ona nie chroni przed zarażeniem a jedynie ma chronić przed groźnymi skutkami zarażenia inaczej mówiąc ma powodować łagodnie przejście korono wirusa..

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

@plokijuty - "Z drugiej strony mamy skuteczne lekarstwa na covid 19" - opublikuj to w jakimś piśmie medycznym, bo specjaliści najwyraźniej o Twoim rewolucyjnym odkryciu nie wiedzą. @Jarewa - gdzie to wyczytałeś? Który specjalista tak stwierdził?

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

Wystarczy sobie poszukać odpowiedzi na kilka pytań. Skoro jesteś zaszczepiony po co ci maseczka? Skoro ludzie są zaszczepieni czego obawiają się ludzi niezaszczepionych?

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

"Wystarczy sobie poszukać odpowiedzi na kilka pytań" - to czemu jeszcze nie poszukałeś? Odpowiedzi specjalistów na te pytania są znane i ogólnodostępne.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

No jak znasz już, to rusz tym orzeszkiem....

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

mogę? bo się chłop nie doszuka, niezdolny. dlatego maseczka, bo niektórzy mimo szczepienia odporności nie nabędą, a nawet ci, co nabędą, to choć sami nie zachorują, tzn. nawet nie zauważą, mogą przenosić na innych, co do których odporności można mieć zastrzeżenia. uprzedzę, ze nie ma niczego w 100%...

mogę? bo się chłop nie doszuka, niezdolny. dlatego maseczka, bo niektórzy mimo szczepienia odporności nie nabędą, a nawet ci, co nabędą, to choć sami nie zachorują, tzn. nawet nie zauważą, mogą przenosić na innych, co do których odporności można mieć zastrzeżenia. uprzedzę, ze nie ma niczego w 100% w przyrodzie, ok? Novovax miał coś ponad 80% skuteczności ostatnio. ponadto ja usiłuję sobie nie wyobrażać chaosu który zapanuje na hasło: kto szczepiony, może zdjąć. i sru: 80 % zaszczepionych, cudem...

0

Zglos komentarz

E
elmus9ch 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tu brakuje jeszcze jednego akapitu. Producent: nie wiemy czy szczepionka działa i jak działa ale na wszelki wypadek będziemy zwolnieni z odpowiedzialności gdyby coś poszło nie tak

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

To, że Ty tego nie wiesz i nie rozumiesz, nie znaczy wcale że producent również.

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

Kto ci nakładł tych głupot do łba, że producent jest zwolniony z odpowiedzialności?? Na fejsie przeczytałeś i teraz łazisz i powtarzasz jak małpa...

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

youtube.com/watch?v=o9fhxfdrt6E - masz i skończ te bzdury powtarzać. Są linki.

0

Zglos komentarz

K
KRZYCH.C4 🌾 Wieśniak
5 lat temu

przyłbice też chroniły

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Znajdź mi wypowiedź wirusologa lub epidemiologa od początku ubiegłego roku, w której twierdzi, że przyłbica chroni przed wirusem.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

co tam wirusolog czy ten drugi - najmadrzejszy z Polaków pozwolił używać a może nawet sprzedawał ?

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

@KRZYCH - tak właśnie jest, jak się słucha polityków, a nie specjalistów. Taki twój poziom wiedzy, jakie i twoje autorytety.

0

Zglos komentarz

K
KRZYCH.C4 🌾 Wieśniak
5 lat temu

światowa organizacja zdrowia zalecała stosowanie maseczek lub przyłbic .

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

KRZYCH - napisałeś "przyłbice też chroniły", a nie "były zalecane", więc nadal czekam na odpowiedź.

0

Zglos komentarz

D
Dugi07 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Po co zalecali wiec skoro nie chroniły ?

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Po to, żeby nie pluć na innych i nie zostać oplutym. Specjaliści od początku zalecali przyłbice jako dodatkową ochronę razem z maseczką (profesjonalną, a nie robioną przez babcię na drutach). O niejednakowej skuteczności i działaniu różnych maseczek też mówili od początku pandemii (przynajmniej od m...

Po to, żeby nie pluć na innych i nie zostać oplutym. Specjaliści od początku zalecali przyłbice jako dodatkową ochronę razem z maseczką (profesjonalną, a nie robioną przez babcię na drutach). O niejednakowej skuteczności i działaniu różnych maseczek też mówili od początku pandemii (przynajmniej od marca ubiegłego roku).

0

Zglos komentarz

Reklama