Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

Trzeba być zwyrodnialcem i obrońcą pe****lii by żegnać taką bestię.Jesteście tak samo winni jak wszyscy zboczeńcy.

0

Zglos komentarz

M
MadMackNl 🌾 Wieśniak
5 lat temu

widzę to pis przegrywa wybory 3 mce póżniej... scrolujesz sobie instagram a tam tylko #p**sonpis szczanie na groby pomniki schody i nikt nie chce za to nagrody im sie to poprostu nalezalo

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Jeszcze polskie flagi bezczeszczą.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
5 lat temu

gdzie ta publiczna toaleta co tam szambo na fotce spuszczają ?? pytam, jakbym przejeżdżał i by mi się jedynkę albo dwójkę zachciało... papier w cenie ?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Towarzystwo wzajemnej adoracji...maja wspolne "zainteresowania".

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

czy rodzina Dymera jest dumna że miała księdza, zboka, pe****la w rodzinie ? ta się pytam, bo jestem ciekawy

0

Zglos komentarz

Reklama