Podobne posty
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbij termometr to gorączka też minie. Może niech ci antymaseczkowcy oprotestują też grawitacje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze, że tu możesz swobodnie pisać, bo strach spotkać się z ludźmi. Pewnie masz pełne gacie aby wyjść z domu. A w restauracji i na siłce to już sami degeneraci mogą przebywać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Haslo Konfederacji: Pandemii nie ma, szczepionki zabijaja, wystarczy modlitwa i dac na tace... (szelescic)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podaj źródło. Reszta uważa, że tylko COVID jest. Inne choroby są nic nie warte, są takie nie modne. Dzieciaki siedzą tylko przed kompem zamiast się uczyć zachowań w grupie uczą się, że jak wyjdą z domu bez maski to będzie ich ostatni spacer.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziwne że: Grypa znikła z dnia na dzień po ponad 100 latach udokumentowanego zabijania ludzi. 12 państw nie został objętych covidem. Ostatnio 5 stanów USA ma dość i wypisało się z covida. A reszta niech się maskuje i szczepi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To czy wierzysz w Covida nie jest ważne, ważne że Covid wierzy w Ciebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem że autor sugeruje że to PIS wymyślił pandemię. Nie ma co, mają rozmach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Super... Przekażę tą metodę mojemu teściowi, który leży pod respiratorem z powodu niewydolności płuc dzięki covidowi. Ale czym ja się przejmuję, przecież "więcej ludzi umiera rocznie na inne choroby", tylko wiecie co? Jakoś mnie to nie pociesza...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane