Reklama
Reklama

Komentarze

7
D
Dzordz8282345 💩 JP 100%
5 lat temu

I konfederacje

0

Zglos komentarz

Z
5 lat temu

Zbij termometr to gorączka też minie. Może niech ci antymaseczkowcy oprotestują też grawitacje?

0

Zglos komentarz

K
killer000001 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dobrze, że tu możesz swobodnie pisać, bo strach spotkać się z ludźmi. Pewnie masz pełne gacie aby wyjść z domu. A w restauracji i na siłce to już sami degeneraci mogą przebywać.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Haslo Konfederacji: Pandemii nie ma, szczepionki zabijaja, wystarczy modlitwa i dac na tace... (szelescic)

0

Zglos komentarz

K
killer000001 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Podaj źródło. Reszta uważa, że tylko COVID jest. Inne choroby są nic nie warte, są takie nie modne. Dzieciaki siedzą tylko przed kompem zamiast się uczyć zachowań w grupie uczą się, że jak wyjdą z domu bez maski to będzie ich ostatni spacer.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Dziwne że: Grypa znikła z dnia na dzień po ponad 100 latach udokumentowanego zabijania ludzi. 12 państw nie został objętych covidem. Ostatnio 5 stanów USA ma dość i wypisało się z covida. A reszta niech się maskuje i szczepi.

0

Zglos komentarz

I
informatyk26 🏹 Łowca
5 lat temu

To czy wierzysz w Covida nie jest ważne, ważne że Covid wierzy w Ciebie.

0

Zglos komentarz

M
MultiMonkey 💩 JP 100%
5 lat temu

Rozumiem że autor sugeruje że to PIS wymyślił pandemię. Nie ma co, mają rozmach.

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
5 lat temu

tak to jest jak się w pośladkach było i odchody widziało...

0

Zglos komentarz

S
selene77788 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Super... Przekażę tą metodę mojemu teściowi, który leży pod respiratorem z powodu niewydolności płuc dzięki covidowi. Ale czym ja się przejmuję, przecież "więcej ludzi umiera rocznie na inne choroby", tylko wiecie co? Jakoś mnie to nie pociesza...

0

Zglos komentarz

Reklama