Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kierowca tego pojazdu to szambelan...

0

Zglos komentarz

D
dziad5 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Stare!

0

Zglos komentarz

C
5 lat temu

Dziwne a kolory raczej TVN błękit .coś nie trafione lewaczki tzw strzał w kolano he

0

Zglos komentarz

D
dymon1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tylko ograniczony umysłowo, typowy im****l z pislamu mógł wymyślić coś takiego. Jeszcze ta interpunkcja i gramatyka. Ile chodziłeś do podstawówki? 12 lat?

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

On nadal chodzi do podstawówki.

0

Zglos komentarz

U
Uuolter 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Proszę się odpi****lić od tvn, to jedyna i rzetelna telewizja, u mnie w domu tylko tvn. Je**ć pis, na sznur lub na gilotynę

0

Zglos komentarz

D
5 lat temu

od tylu ta beczka jak logo ten

0

Zglos komentarz

D
5 lat temu

Tvn

0

Zglos komentarz

Reklama