Reklama
Source: wgrane.pl

Morawiecki przepędzony podczas otwarcia obwodnicy

przez tiwuyop — 5 lat temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

20
F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Co to będzie, jak braknie 500+ dla patologii.

0

Zglos komentarz

D
darek24 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ktoś zginie.

0

Zglos komentarz

S
sudzio 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czy, tak ciężko stanąć spytać się kto jest przedstawicielem zgromadzonych rolników i porozmawiać, tak po ludzku. Nie, lepiej spi****lić.

0

Zglos komentarz

H
hyllos 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że rząd ma wszystkich głęboko w du..e.

0

Zglos komentarz

L
5 lat temu

A z kim mają przegrać wybory? Lewica jest za słaba na cokolwiek (to akurat dobrze), ko składa się że zbyt wielu partii i mają zbyt szerokie poglądy dodatkowo jest trapiona wewnętrznym walkami o władzę, PSL od lat jest przybudówką za małą do samodzielnego przejęcia władzy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

lewiatanxxx ten tchórz już przegrał. Jest takim samym tchórz jak jego pan który się ukrywać musi ze strachu przed ludźmi. Ty prawy dzbanku jesteś zbyt głupi żeby to ogarnąć. Program patus plus daje efekty.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
5 lat temu

Zawsze się jakieś jełopy znajda i zagłosują.

0

Zglos komentarz

S
5 lat temu

Hołota chce się dorwać do koryta, to żadni rolnicy.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
5 lat temu

Hołota to obecnie jest przy korycie, otwórz człowieku oczy co się dzieje w kraju, a nie łykaj jak przygłup tego co ci serwują media.

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
5 lat temu

i jeszcze ma wynajętą jakąś kobietę, która ma się szarpać z niewygodnymi dziennikarzami w jego obronie:D

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Prawie jak pod Racławicami 😄

0

Zglos komentarz

S
spike23 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I pomyśleć że od 11 rż walczył z SB, a w 7 rż pokonał Niemców pod Cedynią. Chyba nas kłamią

0

Zglos komentarz

G
Gre997 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Hahaaha tchórz

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Gonić wszędzie gdzie się pojawi :-)

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
5 lat temu

patologia

0

Zglos komentarz

O
olusek666 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Teraz to już nie potrzebują głosujących

0

Zglos komentarz

S
skun12345 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Niech lepiej za dwa lata spierdalają z kraju...

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Prosto do ZK...

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Zgadnij, kto będzie liczył głosy...

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
5 lat temu

Piękny widok jeszcze starą ciotę pogonić.

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

***** ***! WYPIE***LAĆ!

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
5 lat temu

Pięknie spi*rdalał. A chłopy jak husaria zapinkalali po polu. Flagi jak sztandary łomoczą na wietrze. Aż się wzruszyłem. A pinokio jak Kara Mustafa uciekał przed Janem Sobieskim.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

TRYBUNAŁ

0

Zglos komentarz

Reklama