Reklama
Reklama

Komentarze

16
M
minio80 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Trzeba zespawać jeszcze raz , do trzech razy sztuka

0

Zglos komentarz

C
confil 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeżeli było spawane,to ktoś zadał sobie wiele trudu żeby wmontować i uzbroić wszystkie poduszki oraz kurtyny.

0

Zglos komentarz

M
MichuBydgoszcz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tylko nie wiedział że stali UHSS i AHSS nie spawa się migomatem...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

W krajach w których rządzi kler auta się skleja.

0

Zglos komentarz

M
m1989w 😏 Szyderca
5 lat temu

ciekawe czemu awaryjne z tyłu nie działają

0

Zglos komentarz

T
Tetek2 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bo akumulator jest z przodu.

0

Zglos komentarz

M
m1989w 😏 Szyderca
5 lat temu

czy w aucie było palone ?

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
5 lat temu

Ta i czy były wożone zwierzęta?

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
5 lat temu

Lampa miała zbyt ostre światło.

0

Zglos komentarz

D
darek22722 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Słabo pospawali i pękło

0

Zglos komentarz

W
wiesiek45 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To sie zateguje i niemiec plakal jak sprzedawal

0

Zglos komentarz

C
curturarni 🏹 Łowca
5 lat temu

U nas też takie jeżdżą

0

Zglos komentarz

P
pito 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Twarde lampy mają!

0

Zglos komentarz

R
rychu15 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To dobre;) żeby nikt nie ucierpiał rozłączyło się;)

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

Połowa z Polski, druga połowa z Niemiec

0

Zglos komentarz

S
softrom 🌾 Wieśniak
5 lat temu

na otomoto już 2 sztuki są wystawione - nie bite, 1 właściciel

0

Zglos komentarz

A
Aster_master 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co spawacz złączył niech słup nie rozdziela...

0

Zglos komentarz

C
czacha666_2004 😏 Szyderca
5 lat temu

Do odratowania jeszcze, delikatnie dostał, najwyżej zrobi się A3, jak braknie materiału.

0

Zglos komentarz

Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
5 lat temu

Ale urwał !!!🤣

0

Zglos komentarz

H
hedonistka 🌾 Wieśniak
5 lat temu

dlatego kupiłem nową dacie duster 4x4 a nie kilku letniego samochodu z wyższej półki

0

Zglos komentarz

T
Tetek2 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie kilkuletnie tylko góra 2 lata...

0

Zglos komentarz

Reklama