Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie Angelika a JESSICA !

0

Zglos komentarz

B
Bafomet 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie Jessica, jak już to DZeskika ;)

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
5 lat temu

Sreszki.

0

Zglos komentarz

Q
quakeslu 💩 JP 100%
5 lat temu

Jak można az tak segregować, dzielić i naśmiewać sie z ludzi tylko za to jakie mają imiona. Ale sopok to pewnie zamieścił wyborca PO lub Biedronia oni maja najwiecej empatii i nie dyskryminują nikogo (swojego;))

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

czyżby nożyce się odezwały po serdecznym piźnięciu w stół?;)

0

Zglos komentarz

Reklama