Reklama
Reklama

Komentarze

9
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

Niby to samo ale dużo różnic

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Jak niedaleko nam do Cyganów i reszty świata arabskiego.

0

Zglos komentarz

T
tojaartek 😏 Szyderca
5 lat temu

Brakuje jeszcze kościółka w tle za drzewami i obraz byłby już kompletny.

0

Zglos komentarz

S
skipmen 🌾 Wieśniak
5 lat temu

no i pomnika ofc.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

Brakuje prawaków wyklętych

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Do kościoła a potem na śmietniki. Taka jest dola emeryta w Polsce i nawet 13 i 14 tego nie zmieniły.

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
5 lat temu

A gdzie budka spożywczego? Znajoma jak do nie zajechała na wioskę szkocką to pierwsze co się zapytała: a czemu tu nie ma spożywczego, tylko do centrum kilometr musicie dymac?

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
5 lat temu

Sreszki de**lu.

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeszcze reklamy Biedronki brakuje.

0

Zglos komentarz

P
przemek_81 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Szczyt polactwa w pigułce. Szczególnie te balkony.

0

Zglos komentarz

Reklama