Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Ale jaja PISowcy będą się kontrolować jeden drugiego.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Musiał złożyć, sam się już pogubił ile nakradł.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

Wyjdzie po kontroli tak jak w Toruniu na imprezie u rydzyka

0

Zglos komentarz

P
piter160686 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Po dzisiejszym reportażu o parówkach z orlenu czekam na rzetelny reportaż o tym że płyn do dezynfekcji ma w sobie szkodliwy alkohol niezdatny do picia!!! Chcą ludzi potruć.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

kontrole majatku... kazdego kto nie tankuje na orlenie. Zapomnieli dodac, wiec sluze

0

Zglos komentarz

Reklama