Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
5 lat temu

Zamiast 500+ powinno byc 395-zl. Bo co roku spada.

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

NIe rozumiesz, za pelo nie dawali a teraz dajo... ;)

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
5 lat temu

Nadzieja umiera ostatnia!

0

Zglos komentarz

T
tomek2013 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zmienmy jednych złodzieji na drugich „tamci nie dawali a ci dają dla zwykłego człowieka wybur jest prosty” Pozdrawiam.👍🍺

0

Zglos komentarz

Reklama