Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

W wielkich korporacjach jak bank ing podpisuje umowy w ciemno. Ale w małych polskich firemkach to wszystko trza czytać. Bo nikt Polaka tak nie okradnie jak drugi Polak.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

no , nie wszyscy chcieliby sami łyknąć ! są też wyjątki co dopuszczają rodzinę i bliskich znajomych nie sami kradną !!! że o towarzyszach z partii nie wspomnę

0

Zglos komentarz

K
kris072 🏹 Łowca
5 lat temu

to standardowa umowa każdego pośrednika i to nie od dziś...

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
5 lat temu

nie jestem tym bezpośrednio zainteresowany, ale chyba jestem w stanie zrozumieć skąd się to bierze. Załóżmy, że pośrednik robi swoją robotę i znajduje klientów. Klient oglada, zadowolony, mówi że się zastanowi, po czym omijając pośrednika zwraca sie bezpośrednio do Ciebie żeby przyoszczędzić, Wszyst...

nie jestem tym bezpośrednio zainteresowany, ale chyba jestem w stanie zrozumieć skąd się to bierze. Załóżmy, że pośrednik robi swoją robotę i znajduje klientów. Klient oglada, zadowolony, mówi że się zastanowi, po czym omijając pośrednika zwraca sie bezpośrednio do Ciebie żeby przyoszczędzić, Wszystko fajnie ale jak pośrednicy będą pracować za darmo to wymrą z głodu i zaraz ich nie będzie a chyba ich potrzebujesz skoro się do nich zwracasz.

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
5 lat temu

W Niemczech jest tak samo. Uwazam, ze to jest fair.

0

Zglos komentarz

C
cyanide987 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Normalna standardowa umowa MLM na wyłączność.

0

Zglos komentarz

P
Pawel75399 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To umowa maklerską. Tak jak pisał net244 - pośrednik musi mieć gwarancję że dostanie pieniądze za swoją pracę bez względu na to czy uda się sprzedać nieruchomosc czy nie (czasem może to trwać wiele miesiecy).

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Przecież oznaczenie "agent" tłumaczy wszystko!

0

Zglos komentarz

Reklama