Reklama
Reklama

Komentarze

9
Q
qgoldi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Piękne

0

Zglos komentarz

S
seweras 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Przy..bał jak dzik w sosnę 🤣

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

Obejrzałem już 4 razy ! :-)

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
5 lat temu

Z pieszymi będzie podobnie po zmianach przepisów. Sami się będą "kasować" na przejściach dla pieszych. Tylko kierowców szkoda.

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
5 lat temu

I jeszcze się uj wykłócać będzie.

0

Zglos komentarz

G
gucioguc 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ustał nota 18,5

0

Zglos komentarz

M
MaLLy_R 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Gdzie tem "bus" (autobus?) ?1? Ja tylko furgonetkę widzę. (mogę czepić się też "komórki"... Bo ani to widok przez mikroskop ani gość nie patrzy na drewniany/blaszany budynek służący do magazynowania tylko na telefon mobilny...)

0

Zglos komentarz

M
MaLLy_R 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Gdzie ten "bus" (autobus?) ?!? Ja tylko furgonetkę widzę. (mogę czepić się też "komórki"... Bo ani to widok przez mikroskop ani gość nie patrzy na drewniany/blaszany budynek służący do magazynowania tylko na telefon mobilny...)

0

Zglos komentarz

B
Benny 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Aż miło popatrzeć ...

0

Zglos komentarz

Reklama