Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
piotras78 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pewnie turyści z rzeszy zostawiali więcej dudków niż krajowi ...

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
5 lat temu

Zrozumiała jest symbioza Goralenvolku z Kościołem. Kościół też zawsze ssie dzidę zwycięzcy.

0

Zglos komentarz

J
jack22 🌾 Wieśniak
5 lat temu

a teraz Polacy tam jeżdżą i im kabzy napełniają.....

0

Zglos komentarz

S
skipmen 🌾 Wieśniak
5 lat temu

śląsk neutralny

0

Zglos komentarz

P
panisko 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Raczej RZESZY Polonijnej

0

Zglos komentarz

Reklama