Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Analfabeta montowal szylt?

0

Zglos komentarz

T
thordor 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Szyld szyld analfabeto 🤣

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

raczej szyld

0

Zglos komentarz

G
grzesinek1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie mieli prawo skrętu to taki dali. Problem w tym że polowa pojedzie w prawo, bo zrozumieją problem a druga połowa w lewo, bo pomyślą, że ktoś dla kawału przekręcił...

0

Zglos komentarz

C
CounterFeit 🏹 Łowca
5 lat temu

Z Australii kupili, szwagier ministra ma tam znajomego, co handluje torbami kangurów, to sprzedał okazyjnie po 200 dolarów za sztukę.

0

Zglos komentarz

Reklama