Reklama
Pani Edyta Górniak mówi, że pod żadnym pozorem nic sobie nie wstrzyknie.

Pani Edyta Górniak mówi, że pod żadnym pozorem nic sobie nie wstrzyknie.

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
18

Zglos post

Reklama

Komentarze

18
S
Spike121212 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Proszę się nie śmiać, pewnie jest po konsultacji z kosmitami !!! 🤣😂🤣😂🤣😂

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
5 lat temu

Kilku jej już wstrzyknęło............ piejo kury piejo , nie majo koguta.......

0

Zglos komentarz

K
kabor51 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Oczywiscie procz botoksu.

0

Zglos komentarz

M
MaxAU 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Proponuję pani Edytce wstrzyknąć sobie trochę oleju do głowy.

0

Zglos komentarz

M
maestronet77 🌟 Padawan
5 lat temu

Brzozowski jej wstrzyknie dowcipnie ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Przynajmniej potrafi mieć swoje zdanie i iść pod prąd w przeciwieństwie do stada baranów, którym wydaje się ,że są od nie lepsi. Czy ma rację okaże się za kilka lat, jak będą już znane skutki uboczne eksperymentalnych szczepionek i czy korzyści ze sczepienia są większe niż powikłania poszczepienne....

Przynajmniej potrafi mieć swoje zdanie i iść pod prąd w przeciwieństwie do stada baranów, którym wydaje się ,że są od nie lepsi. Czy ma rację okaże się za kilka lat, jak będą już znane skutki uboczne eksperymentalnych szczepionek i czy korzyści ze sczepienia są większe niż powikłania poszczepienne. Oczywiście nie mówię o korzyściach producentów bo sam Pfizer szacuje sprzedaż w tym roku na 26 miliardów dolarów!

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jej sprawa, nie nasza

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Edytko, nie damy się zwieść, przecież już jest wstrzyknięte.

0

Zglos komentarz

A
Ave_K 😏 Szyderca
5 lat temu

Szczepionki źle reagują z botoksem, nie ma się co kobiecie dziwić, że się boi.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

taaaa. a słonie naucza się latać

0

Zglos komentarz

B
Baronantek22 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bidulka zapomiała co mówiła ;-). Może wtedy była pod wpływem....Tak naprawde żal mi jej

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Jeeeeeeeszczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee PoOoooOOoooLska niEEEEEEEEEE zginęęęęęęłłłłłaaaaaaaaaaaaaAA... Do dzisiaj mnie to prześladuje.

0

Zglos komentarz

Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
5 lat temu

A powinna... mózg sobie wstrzyknąć...🤣

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Za chwile nie uniesie głowy od nałożonego tynku.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A drugiego Alana ?

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
5 lat temu

Ale maszkare z siebie zrobiła.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Botoks tej pindzie zastąpił mózg

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
5 lat temu

a mówią,że głupota nie może fruwać

0

Zglos komentarz

Reklama