Reklama
Jak myślicie, na kogo głosują  ci wyborcy z Rawicza, którzy  tak uroczo uczcili Święto 1 Maja?

Jak myślicie, na kogo głosują ci wyborcy z Rawicza, którzy tak uroczo uczcili Święto 1 Maja?

przez FED0RA — 5 lat temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
5 lat temu

Po owocach ich poznacie... to lepszy sort. 🤣

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

Na Państwowy Monopol Spirytusowy

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Mam nadzieję, że jest miejski monitoring.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Jeśli podejrzenia się potwierdzą, to monitoring akurat tego dnia nie działał.

0

Zglos komentarz

K
koyot25 💩 JP 100%
5 lat temu

na nikogo bo jeszcze nie skończyli 18 roku życia...

0

Zglos komentarz

D
darjwer 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Przewrót majowy . Albo chybili z rocznicą , albo tym razem zaczęło się w Rawiczu

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
5 lat temu

na pewno nie na Zielonych, skoro tak nienawidzą roślin...

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

po tej miłości do przyrody to chyba na jedyną słuszną partię

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Bohaterowie bo ...kwietnik nie oddaje

0

Zglos komentarz

F
freshmeat 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Niech zgadnę: na Konfederację?

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

Ci którzy plusuja twoje pi****ly

0

Zglos komentarz

Reklama