Reklama
Reklama

Komentarze

12
M
Misia275 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na ,,letkiej'' fazie to mu gó*no z tych dziar wyjdzie :D

0

Zglos komentarz

S
slonko68 ⚔️ Jedi
14 lat temu

mój wujek dusza człowiek od 40 lat ma takie określenia : letka, miętka i giętka. Jednak budzi tym rozbawienie i przez to jest między innymi charakterystyczny :)

0

Zglos komentarz

C
ceptronik1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o kur** czaje typa hahaha

0

Zglos komentarz

K
Kitty_Journey 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TO SAMO ZNAJDZIECIE PARE STRON DALEJ(przyjrzyjcie się "wiocha.pl", widaż że podwójne)... wiochą jest kopiowanie! jak tak można?!

0

Zglos komentarz

V
Vespertinne 💩 JP 100%
14 lat temu

Pomijając to "piękne" zdjęcie, gość pewnie jest z wielkopolski i zdjęcie podpisał używając określeń charakterystycznych dla gwary poznańskiej :D

0

Zglos komentarz

F
fasfa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ogranij człowieku ... ta , wy wszyscy wszystko wiecie .. a tak serio to na pewno nie znacie ..;/ chłopak dodał takie zdjęcie i podpis bo jest głupi i nie umie ortografii , proste , po co go bronić ?...

0

Zglos komentarz

V
Vespertinne 💩 JP 100%
14 lat temu

@Fasfa a wiesz co to jest ironia?

0

Zglos komentarz

M
marasuha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiocha !

0

Zglos komentarz

L
lukasz415 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mogł sobie wytatuować : "KUPIĘ MÓZG"

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
7 lat temu

"Ludzie ulicy"? Czyli bezdomni?

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
7 lat temu

I dlatego twierdze, że ta muzyka jest dla ludzi bez przyszłości.

0

Zglos komentarz

P
Patus123 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W końcu jakaś wiocha a nie cycki,humory czy inne

0

Zglos komentarz

S
SiropDeCitron 😏 Szyderca
7 lat temu

No to slu. Ludzie ulicy to żule.

0

Zglos komentarz

M
Mario234 🌾 Wieśniak
7 lat temu

On naprawde sądzi że jest zaje...ty , co za pajac

0

Zglos komentarz

Reklama