Reklama
Reklama

Komentarze

6
O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
5 lat temu

Ciekawe ile tym razem dostanie za leżenie na deskach :-))) Nieślubny syn Najmana :-)))

0

Zglos komentarz

K
Kasia0911 🌾 Wieśniak
5 lat temu

to dziadodtwo jest z wieliczki, cyntusie....;)jeszcze nie baca, ale prawie.....borcuchy i tyle

0

Zglos komentarz

M
miodek78 😏 Szyderca
5 lat temu

"Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek..."

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

O gustach się nie dyskutuje tak samo jak jak o inteligencji tego chłopka

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
5 lat temu

Mam nadzieję że Łukasz oklepie tego pajaca.

0

Zglos komentarz

J
JanWladeczek 😏 Szyderca
5 lat temu

Ciekawe czy jak mu bedzie robił z ryja galaretę to tez bedzie sie tak cieszył ?

0

Zglos komentarz

Reklama