Reklama
I niech mnie ktoś przekona że do seminarium idą normalni ludzie...

I niech mnie ktoś przekona że do seminarium idą normalni ludzie...

przez caleanka — 5 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
szatano999 Czysta Moc
5 lat temu

Ja nawet nie próbuję. Zamknięte kasty społeczne: księża, kibole, ONR, więzienia, skauci, ...to są wylęgarnie wszelkiego rodzaju zboków.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Co do skautow (harcerzy), nie bardzo sie zgadzam.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
5 lat temu

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "skaut pe****lia USA" i wyskakuje o tysiącach przypadków.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kara dodatkowa - wykastrować, puścić z torbami, niech żyje z tego, co wyżebrze!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

No dopisz co twierdzi. "Wikary twierdził, że podglądanie innych osób i pozyskiwanie nagrań pomaga mu radzić ze stresem związanym z ciężką pracą". Tu już nawet ołowiu szkoda. Łopatą przez łeb i do dołu z wapnem sku*wego syna.

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
5 lat temu

"Twierdzi, że kamera niechcąco przyczepiła mu się do buta"

0

Zglos komentarz

Reklama