Reklama
W Nadleśnictwie Czerniejewo wycinając drzewa zniszczono gniazda

W Nadleśnictwie Czerniejewo wycinając drzewa zniszczono gniazda

przez FED0RA — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

Oby leśniczy zdechł na covida.....

0

Zglos komentarz

M
Mily31 🌾 Wieśniak
5 lat temu

No co za kur ...... Wy!!!

0

Zglos komentarz

Z
zajcewicz123 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A co do powiedzenia ma leśniczy? Przeklinajcie raczej tych co decydują.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

DUŻO wszystko w okresie lęgowym jest pod ochroną, a leśniczy decyduje na swoim podwórku...

0

Zglos komentarz

E
elmus9ch 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pozbyli się ptaków i w następnym sezonie już żadne ekologi się nie czepią, że nie wolno wycinać bo czaple...

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Cóż. Czymś trzeba sfinansować wyborcze ambicje PIS-u i ich zidiociałego elektoratu! Degradacja Polski na wszystkich frontach trwa. Wkrótce będziemy żyć na wielkim wysypisku.

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Leśniczy, premier, minister, prezydent, ten sam żoliborski żul i miernota.

0

Zglos komentarz

Reklama