Reklama
Reklama

Komentarze

13
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

Niech se sami wpie.....ją za 60zł

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

To wszystko przez tych weganów!!!

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

i Tuska

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

No i w czym problem ? w TVP powiedzieli że Polacy są coraz bogatsi i mają dużo oszczędności więc stać nas !

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

No i że Niemcy nam zazdroszczą dobrobytu, to może przyjadą zbierać fasolkę na naszych polach ? ;-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

nie chcesz nie kupuj albo sobie posadź

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Na prawdę jesteś bardzo nierozgarniętym obywatelem Pisobory. Za chwil Ci odpiszę. Nie musisz jechać do szpitala, możesz sam sobie mogę poskładać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

ty jestes de**lem jednak... na szpital płacisz podatki rolnik żeby to wyprodukować też płaci podatki trzyma pod folią ogrzewa pryska i to wszystko nie jest tanie a dostanie z tych pieniędzy może 15zł kg to co ma ci kołku za darmo oddac? bo co masz horom curke? czy ci się nalezy? jesteś strasznie ogr...

ty jestes de**lem jednak... na szpital płacisz podatki rolnik żeby to wyprodukować też płaci podatki trzyma pod folią ogrzewa pryska i to wszystko nie jest tanie a dostanie z tych pieniędzy może 15zł kg to co ma ci kołku za darmo oddac? bo co masz horom curke? czy ci się nalezy? jesteś strasznie ograniczonym człowiekiem jak ci nie pasuje to sobie posadź uprawiaj będziesz miał taniej a jak należą ci się tez srodki to za darmo... pominę przymrozki gdad szkodniki itd. itp.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Cena dopasowana do zarobkow aparatczykow PiSu... a dla proletariatu "miska ryzu".

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

To pryszcz. Popatrzcie sobie na ceny czereśni :P

0

Zglos komentarz

M
mietkov 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wczoraj się urodził ,początek sezonu to drogie

0

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
5 lat temu

tak tanio

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Teraz nowa arystokracja PiSu, bedzie sie zapraszac na fasolke...niech wiedza kto "pan"!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Kiedyś szynka była niemal nieosiągalna a dziś głupia faszolka szparagowa. Którą za komuny każdy miał i każdy jadł i był zdrowy. A nie jak dziś gdy jecie prawaki parówy a potem jakieś zawały, bajpasy, udary i raki.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

a było wielkie halo z ośmiorniczkami

0

Zglos komentarz

P
ptaq1988s 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dziwne bo taka sama można kupić po 19.90 za kg np w Lidlu, ktoś walnie cenę wszyscy się spinają a nikt nie sprawdzi czy to prawda

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

Jest drogo nie kupuję!3/4 roku obchodzę się smakiem. Poczekam jak będzie za 5 pln/kg.

0

Zglos komentarz

R
renhub8284 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to musiało być ogrzewane? Wiesz ile kosztuje dziś tona węgla? Czy wiesz, że bardzo wzrosły koszty pracy? Myślisz, że twój socjal od pisu bierze się z drukarki?

0

Zglos komentarz

Reklama