Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Maksym_ol 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Hwdp

0

Zglos komentarz

R
riverside83 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nawet na kasie w biedrze bym ich nie zatrudnił! Widły i do g**ju!!!!

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
5 lat temu

Spokojnie wojna jest konieczna będzie w tym roku z pomocą Putina zdobimy tu porządek żadnej litości 😂✡️

0

Zglos komentarz

Reklama