Reklama
Wspomnień czar...

Wspomnień czar...

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
17

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
J
JanuszRoman 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Góra okna się fajnie otwierało.

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
5 lat temu

Kufa, Ariel - Ty też z nostalgią? Koniec świata..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Czasami człowiek musi bo się udusi ;)

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dół, góra za bardzo bujało...

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Najpierw góra, dopóki nie odkryłem, że na dole jest bardzo mało ludzi i prawie cały przedział jest opuszczony.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
5 lat temu

na dole wydawało się że szybciej jedzie.. u góry fajniej kołysało i był lepszy widok. i w zimie było trochę cieplej.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

Czasem górę a Czasem dół

0

Zglos komentarz

A
Atalisha 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tylko na walizkach na połączeniu - tam gdzie drzwi :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Są jeszcze gdzieś takie na szlaku ?

0

Zglos komentarz

C
chickengirl 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Regularnie pojawia się w wakacje jako pociąg regio "Tur" z Chojnic do Helu p. Tczew, Gdańsk, Gdynię :)

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Góra ,ale jak sie wchodzilo do wagonu to był zawsze ten specyficzny zamach dermy z siedzeń.

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

wiadomo, ze góra. Na dole to zawsze można pojechać w każdym innym pociągu.

0

Zglos komentarz

I
inns2 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bzdura. W każdym pociągu to można usiąść na górze. Tylko w piętrusach można na dole.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Wybieramy pytanie, gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

P
palko1988 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zależy którędy kanar szedł

0

Zglos komentarz

H
Haribo444 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jak niebyło biletu a szedł kanar to raz na górze raz na dole a czasami to i w kibelku się chowało

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
5 lat temu

na górze :)

0

Zglos komentarz

Reklama