Reklama
Reklama

Komentarze

5
F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Zbyt groźny dla PiSowskiej milicji. Nie będą interweniować, to nie babcia.

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

Przecież nie robi nic nielegalnego. Nie jedzie. Po pracy może chlać, a i ma rację, że mu burek tak się po prostu ładować do kabiny nie może. Byle go rano dopilnowali, bo pewnie będzie chciał jechać na przepiciu...

0

Zglos komentarz

C
cinek0201 🌾 Wieśniak
5 lat temu

W normalnymn kraju to by nie przeszlo

0

Zglos komentarz

C
cinek0201 🌾 Wieśniak
5 lat temu

W normalnymn kraju to by nie przeszlo. On ma odpoczywac a nie chlac. Pewnie polowa z ttch kierowcow tak odpoczywa. A policja powinna byc policja a jie chlopcy do popychania

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Dla mnie to pokaz kultury pijanego im****la.

0

Zglos komentarz

M
modetrix 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie prowadzi, może chlać. Tylko żeby nie jechał wczorajszy.

0

Zglos komentarz

Reklama