Reklama
Z cyklu marketing po pisowsku: wg NIKu stępka kosztowała

Z cyklu marketing po pisowsku: wg NIKu stępka kosztowała

przez FED0RA — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
L
lukas132000 🌾 Wieśniak
5 lat temu

tak to jest wziąć deb.la do roboty, będzie śruby młotkiem wkręcał

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

widziałem tabliczkę nad drzwiami: w tym oto słynnym miejscu, dnia 12.05.1842r, zupełnie nic się nie stało. dość podobną się zdaje...

0

Zglos komentarz

S
Szymek1000 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kuźwa jeszcze się zdziwita jak ta stępka popłynie ino Sasin silnik skołuje to założą i ogień do Szwecji

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ta tabliczka zagninęła. Ktoś ją zajebał. Stępka nie była też stępką. PiS w całej krasie.

0

Zglos komentarz

Reklama