Reklama
Panowie! Kto też tak uważa?

Panowie! Kto też tak uważa?

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Już umówiłem wizytę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Z PANIĄ psycholog...

0

Zglos komentarz

C
conek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeżeli największą przyjemnością jest czytanie książki to Ty skontaktuj się z psychiatra :):)

0

Zglos komentarz

D
donald1992 🌾 Wieśniak
5 lat temu

najlepszy psycholog na roksie

0

Zglos komentarz

S
sekal2 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeśli widzisz na tym obrazku coś innego to znaczy że jesteś normalnym facetem a nie p...

0

Zglos komentarz

Reklama