Reklama
Jest już poCOVIDOVE odmrożenie posługi kapłańskiej, więc chyba nikogo nie dziwi fakt, że księża będą teraz chodzili ‘’po kolędzie’’ do końca wakacji!

Jest już poCOVIDOVE odmrożenie posługi kapłańskiej, więc chyba nikogo nie dziwi fakt, że księża będą teraz chodzili ‘’po kolędzie’’ do końca wakacji!

przez FED0RA — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Kler też chce koperty, które im się po prostu należą.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

w świetle informacji o pe****lach w sutannach, wg mnie to jest informacja dla rodziców, żeby schowały swoje dzieci.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

a ty spokojnie sobie zyles.. i myslales ze czarna zaraza ominela twoj dom.. i dlaczego od godziny 14?.. to po koperte nie chce sie dupska ruszyc o normalej godzinie??

0

Zglos komentarz

L
lysy500 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja tam ich nie wpuszczam...i odpuścił sobie księŹulek. Po problemie.

0

Zglos komentarz

Reklama