Reklama
Broniący pedofilii w sekcie kościoła, są współwinni!

Broniący pe****lii w sekcie kościoła, są współwinni!

przez nissin — 5 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
A
adamir11 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Byłem z wnukami na placu zabaw.Przyszła grupa dzieci z opiekunem, młody przystojny.W pewnym momencie słyszę proszę księdza. Ludzie są odważni.

0

Zglos komentarz

Reklama