Broniący pe****lii w sekcie kościoła, są współwinni!
przez
nissin
— 5 lat temu
Byłem z wnukami na placu zabaw.Przyszła grupa dzieci z opiekunem, młody przystojny.W pewnym momencie słyszę proszę księdza. Ludzie są odważni.
Zgłoszenie zostało wysłane