Reklama
Za miskę ryżu,  żeby pisowska oligarchia mogła żryć ja świnie i karmić ordo Iuris.

Za miskę ryżu, żeby pisowska oligarchia mogła żryć ja św***e i karmić ordo Iuris.

przez FED0RA — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
Z
zbigi 😏 Szyderca
5 lat temu

Uwazam ze tak jak w USA nie powinno byc wogole chorobowego..

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kto ci takie pierdoły nagadał? Ale też nie powinno być: finansowania zabobonów, państwo powinno tylko utrzymywać wojsko i biurokracje państwową. Nie powinno być, żadnych spółek z udziałem skarbu państwa, bo to jest źródłem korupcji. Państwo nie powinno mieć monopolu na ubezpieczenia społeczne, z usł...

Kto ci takie pierdoły nagadał? Ale też nie powinno być: finansowania zabobonów, państwo powinno tylko utrzymywać wojsko i biurokracje państwową. Nie powinno być, żadnych spółek z udziałem skarbu państwa, bo to jest źródłem korupcji. Państwo nie powinno mieć monopolu na ubezpieczenia społeczne, z usłużnymi de**lami w zarządach.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
5 lat temu

No tak ten woj ma tyle kasy , ze nawet jak go lekko popi****li to nie będzie musiał iść na zasiłek , to sc****a jedne! 😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
5 lat temu

pincsetplusy nie chodza do pracy,wiec nia maja zasilku chorobowego,znowu po doopie dostana ci,co pracuja, i prawidlowo,jak se wyglosowales tak sie wychorujesz

0

Zglos komentarz

Reklama