Reklama
Reklama

Komentarze

13
L
5 lat temu

Poczekam na waszego kandydata, wielkiego zbawcę Trzaskowskiego. Jak on już zostanie prezydentem, i będzie działał tak samo jak jego poprzednicy, będę czekał na te "trafne" Lub "w punkt" Komentarze, chyba, że w imię szczytnych racji, będzie milczenie

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

"W tegorocznej edycji Barometru aż 82 proc. badanych przyznaje, że nie zamieniłoby Warszawy na żadne inne miejsce do życia - ani w kraju, ani za granicą. Aż 93 proc. odczuwa pozytywne emocje, gdy myśli o Warszawie, jedynie 1 proc. deklaruje uczucia odwrotne. 92 proc. pozytywnie ocenia bezpieczeństwo...

"W tegorocznej edycji Barometru aż 82 proc. badanych przyznaje, że nie zamieniłoby Warszawy na żadne inne miejsce do życia - ani w kraju, ani za granicą. Aż 93 proc. odczuwa pozytywne emocje, gdy myśli o Warszawie, jedynie 1 proc. deklaruje uczucia odwrotne. 92 proc. pozytywnie ocenia bezpieczeństwo w swojej okolicy. 92 proc. pytanych dobrze ocenia stan porządku i czystości oraz stan zieleni w mieście, 83 proc. - stan dróg. 86 proc. jest zadowolonych z jakości obsługi w urzędach. 85 proc. badanych ocenia poziom edukacji w miejskich szkołach i przedszkolach jako dobry lub bardzo dobry." - pa*sa

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ta przerabialiśmy kartofla, który przyczynił się do reprywatyzacji w Warszawie. Później, jako kartofel prezydent, przekreślił nadzór na parabankami, by "machloić" w skokach w Pruszkowie. Choć byś się posikał w katolickim zatwardzeniu, nie może być gorzej. Trzaskowski nie ma brata, jako "zdradzieckie...

Ta przerabialiśmy kartofla, który przyczynił się do reprywatyzacji w Warszawie. Później, jako kartofel prezydent, przekreślił nadzór na parabankami, by "machloić" w skokach w Pruszkowie. Choć byś się posikał w katolickim zatwardzeniu, nie może być gorzej. Trzaskowski nie ma brata, jako "zdradzieckiej mo**y".

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Putin też miał być ostatni raz :-)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Moze teraz Kaczynski wybierze Suskiego?

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
5 lat temu

łukaszenko i putin tez juz mieli ostatnie

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Niedziela nie jest końcem tygodnia, bo tak katolicy pierdzą. Niedziela jest początkiem nowego tygodnia.

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

No to w którym dniu odpoczywał bożek? Chyba w siódmym?

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
5 lat temu

W siódmym czyli w szabat – sobotę.

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Za późno...

0

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
5 lat temu

Bardziej martwi mnie że mamy w kraju 10 mln niedorozwiniętych podludzi którzy na niego głosowali :(

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie mow hop....

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
5 lat temu

No i co z tego? Przecież duda to jest nikt. To że odejdzie i będzie się pasł za pieniądze podatników na jakimś dobrze płatnym stanowisku nic nie zmieni. Kaczka wybierze znowu jakieś zero które nie myśli i potrafi się podpisać i karawana (albo raczej karawan) będzie jechać dalej. Duda odejdzie, kaczk...

No i co z tego? Przecież duda to jest nikt. To że odejdzie i będzie się pasł za pieniądze podatników na jakimś dobrze płatnym stanowisku nic nie zmieni. Kaczka wybierze znowu jakieś zero które nie myśli i potrafi się podpisać i karawana (albo raczej karawan) będzie jechać dalej. Duda odejdzie, kaczka zostanie. Co jest gorsze, pandemia czy panduda? Panduda to jest choroba współistniejąca, najgorsze co spotkało Polskę to pan prezes.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

POwodzenia POyebki

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
5 lat temu

sPiSdalaj

0

Zglos komentarz

Y
yosiek4 💩 JP 100%
5 lat temu

Dlaczego robocie z ludzi id****w i mówicie im że zmiana prezydenta coś da...tak samo jak Lech Kaczyński vetował ustawy PO to działał w roli opóźnienia wejścia ustawy w życie...tyle samo będzie mógł zrobić prezydent każdej innej formacji. . . po co to wciskać ludziom ciemnote ? :/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Aaa to zobaczymy :)

0

Zglos komentarz

M
MaxMaksimow 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Długopis się wypisze wymienią go na nowy.

0

Zglos komentarz

Reklama