Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
HybrydXXL 🏹 Łowca
5 lat temu

Hahaha dobre - czyli każdy pe**ł co się nadmiernie afiszuje i chodzi w paradach jest homofobem, rasistą, radykałem i tp. Dobra rasiści - ujawniać się.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
5 lat temu

coś w tym jest:każdą cechę da się przekuć w szowinizm...

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
5 lat temu

hmm... pe**ł - rasista... to tak można ? obrażać biednego pe**łka o rasizm ?... chyba, że osądzać może tylko i wyłącznie drugi pe**łek...bo osądzający niepe**łek będzie dodatkowo homofobem ?

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
5 lat temu

warto by dotrzeć do informacji kto te ruchy finansuje by siały chaos...

0

Zglos komentarz

D
dinxik 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tylko poczekać aż sami się skończą w swoich teoriach na swój temat

0

Zglos komentarz

Reklama