Reklama
Reklama

Komentarze

27
S
szatano999 Czysta Moc
5 lat temu

Większe jest prawdopodobieństwo spotkania w życiu Batmana niz boga.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
5 lat temu

Po pierwsze, dziecko wiedziało kto to jest batman, po drugie, dziecko dowiedziało się, że ksiądz pracuje w kościele. To, że matka powiedziała dziecku, że ksiądz pracuje, to już jest pochlebstwo dla księdza, tak że odp się pan od normalnych ludzi, którzy nie chcą wychowywać swoich dzieci w ciemnocie...

Po pierwsze, dziecko wiedziało kto to jest batman, po drugie, dziecko dowiedziało się, że ksiądz pracuje w kościele. To, że matka powiedziała dziecku, że ksiądz pracuje, to już jest pochlebstwo dla księdza, tak że odp się pan od normalnych ludzi, którzy nie chcą wychowywać swoich dzieci w ciemnocie sprzed naszej ery.

0

Zglos komentarz

D
DarkDaro 😏 Szyderca
5 lat temu

Mądra matka trzyma dziecko z dala od niebezpieczeństwa.

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
5 lat temu

Dowie się co to ksiądz jak go wyrucha...............

0

Zglos komentarz

T
termal 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pewnie dlatego że Batman nie molestuje dzieci ...

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
5 lat temu

Bardzo madre i wywazone odpowiedzi matki.

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
5 lat temu

,,Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni mieć listy uwierzytelniające ...'' ( J.Tuwim )

0

Zglos komentarz

S
smieszniejest111 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bóg, a kościół to dwie różne sprawy. Można wierzyć omijając te instytucje, a uważam że wiara to intymna i indywidualna sprawa nie do dyskusji. Natomiast kościół jak na razie wszystkich do siebie tylko zraża. Mnie skutecznie. Polecam poczytać Biblię, bo to naprawdę inny świat niż to co nam przedstawi...

Bóg, a kościół to dwie różne sprawy. Można wierzyć omijając te instytucje, a uważam że wiara to intymna i indywidualna sprawa nie do dyskusji. Natomiast kościół jak na razie wszystkich do siebie tylko zraża. Mnie skutecznie. Polecam poczytać Biblię, bo to naprawdę inny świat niż to co nam przedstawiają. Księża interpretują wszystko tak, żeby mieć kontrolę nad swoimi barankami i ich portfelem. Do tej pory się udawało, ale ludzie otwierają oczy a kler im bardzo w tym pomaga.

0

Zglos komentarz

P
5 lat temu

Zaznaczyłbym tylko że nie kler jako całość jest zły a tylko jego część, na nieszczęscie ta która ma najwięcej do powiedzenia

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

p1z1 zaznaczyłbym tylko że 99% kleru jest tak nawiedzona jak ty i uważająca że ma prawo decydować o tym jak ktoś ma żyć odbierając im prawo do wolności i miłości a naukę traktując jak lewacką propagandę bo przecież według nich i według takich jak ty nauka to zło liczy się tylko wasz księga bajek i z...

p1z1 zaznaczyłbym tylko że 99% kleru jest tak nawiedzona jak ty i uważająca że ma prawo decydować o tym jak ktoś ma żyć odbierając im prawo do wolności i miłości a naukę traktując jak lewacką propagandę bo przecież według nich i według takich jak ty nauka to zło liczy się tylko wasz księga bajek i zabobonów.

0

Zglos komentarz

N
Nuwutuwu 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I bardzo dobrze, nie wiem tylko dlaczego niby ta mama miałaby być "zmieszana"? Czy Panu w koloratce nie przeszło do głowy, że nie wszyscy uczą dzieci chrześcijańskich zabobonów?

0

Zglos komentarz

W
wwwmarek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pracuje?? Trochę mamusię fantazja poniosła. Te nieroby nigdy nie pracują.

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zdziwiony? Przecież kościół tyle czasu tak usilnie pracował żeby doprowadzić do takiego stanu. Całe stulecia.A polski kościół w ciągu ostatnich lat przebija wszystkie inne kraje i nie mam na myśli tylko afery pe****lskie.Kto wiatr sieje ten burzę zbiera.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
5 lat temu

powinna ostrzec dziecko przed tym panem w s**ience

0

Zglos komentarz

A
artman72 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeszcze parę lat takiego kościoła to wstyd będzie dziecku o tym opowiadać , o strachu nie wspomnę...

0

Zglos komentarz

M
Merdox 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Oooo nasz myślenicki ulubieniec :D

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Jeszcze powinno się dowiedzieć, że to w dużym prawdopodobieństwie pe****l, żeby była jasność, proszę księdza!

0

Zglos komentarz

J
jackuzi84 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Lepiej żeby się wzorował na Batmanie

0

Zglos komentarz

M
Marcinlol 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie widze tu nic smutnego. Ksiądz pracuje? Księdzu się ufa? Hm... Ciekawe.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Powinien się cieszyć, że nie musiała mu tłumaczyć co znaczy pe****l.

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
5 lat temu

I całe szczęście.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Smutne ... potencjalna ofiara pe****lstwa poza zasięgiem!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Niestety ale ksiądz ma racje. Ludzie wolą wierzyć np. w bożka covida zamiast ufać Bogu! Na serio macie aż tak wysokie mniemanie o sobie marne śmieszne ludziki?

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Bogu tak (jeżeli istnieje). Księdzu ufać - hmmm ... jeszcze mi dziecko zgwałci. Lepiej omijać z daleka!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Ja Bogu ufam tylko mnie wk**wią ten samozwańczy personel naziemny? Wierzysz że ksiądz jest tutaj w imieniu Boga? Tak gębę? Bez żadnych rwardych dowodów? To nie tylko z ciebie jest śmieszny ludzik ale i głupi i naiwny

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
5 lat temu

Ale któremu Bogu? Na chwilę obecną, na całym świecie funkcjonuje ich ok. stu czterdziestu kilku.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Jak to któremu tylko temu 1 prawdziwemu! Każdy ksiadz , rabin, kapłan, szaman ci to powie!

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
5 lat temu

Jakubie, każdy z nich jest jedyny i żadnego tak na prawdę nigdy nie było. Taki paradoks.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Właśnie to chciałem właśnie przekazać wymieniając różnych funkcyjnych od mieszania Bogiem de**lom w glowach

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
5 lat temu

Prawdziwy jest Latający Potwór Spagetti. Nie dziękujcie

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
5 lat temu

ssmutne to jest ze mamy XXI wiek a wy ciagle te same brednie ludziom wciskacie po to zeby zyc sobie wygodnie z pracy prostych ludzi. do roboty pasozyci zajehani!!!!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

I całe szczęście, że to dziecko nie spotkało polskiego, rasowego, bezkarnego pe****la w koloratce. Nie zostało zatrute katolicką nauką o "panu i niewolniku". Nie zostało obrzezane intelektualnie, przez chrzest.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Serce roście.

0

Zglos komentarz

S
szczymryj1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Batmany nie ruchajo dziedzi a księdza tak

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dla katabasa smutne, bo ma bezpośrednie przełożenie na tacę.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Dla katabasa smutne bo wujek ubrany w dziwną kieckę z kilkudziesięcioma guzikami nie przywiezie kasy .

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Prędzej przełożenie na konieczność jazdy ręcznej

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Może lepiej dla tego dzieciaka .

0

Zglos komentarz

Reklama