Podobne posty
Komentarze
8Bredzisz, biszkopt. To twoi poprzednicy, hierarchowie w s**ienkach ustanowili ten dzień jako "święto" I czym jest to święto, bo ja nie mam zielonego pojęcia. A przykazania boskie to jedna wielka ściema, tak jak "informacja", że Bóg siudego dnia się zmęvzył przy tworzeniu świata. Taki wszechmocny, w...
Bredzisz, biszkopt. To twoi poprzednicy, hierarchowie w s**ienkach ustanowili ten dzień jako "święto" I czym jest to święto, bo ja nie mam zielonego pojęcia. A przykazania boskie to jedna wielka ściema, tak jak "informacja", że Bóg siudego dnia się zmęvzył przy tworzeniu świata. Taki wszechmocny, wszechmogący, a zmęczony, no no!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie chodzę od lat i mam świę.. , spokój mam. Gdy masz rozum, to wiesz, że te gusła to folklor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Działy nie dostał to teraz gada farmazony pazerne pe****le. Ale skoro wszystko ma być zamknięte to i te wasze domy grozy pełne kłamstw też powinny być zamknięte
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego stary capie nie wspomnisz o Żabce. Ta firma płaci Tadziowi złodziejowi i może handlować w niedziele. Zaś ciemne katolickie barany się cieszą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli pracą księży jest odprawianie mszy to w niedzielę i święta też powinien odpoczywać a nie msza i chodzenie po kościele z tacą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane