Reklama
Reklama

Komentarze

8
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Bredzisz, biszkopt. To twoi poprzednicy, hierarchowie w s**ienkach ustanowili ten dzień jako "święto" I czym jest to święto, bo ja nie mam zielonego pojęcia. A przykazania boskie to jedna wielka ściema, tak jak "informacja", że Bóg siudego dnia się zmęvzył przy tworzeniu świata. Taki wszechmocny, w...

Bredzisz, biszkopt. To twoi poprzednicy, hierarchowie w s**ienkach ustanowili ten dzień jako "święto" I czym jest to święto, bo ja nie mam zielonego pojęcia. A przykazania boskie to jedna wielka ściema, tak jak "informacja", że Bóg siudego dnia się zmęvzył przy tworzeniu świata. Taki wszechmocny, wszechmogący, a zmęczony, no no!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Nie chodzę od lat i mam świę.. , spokój mam. Gdy masz rozum, to wiesz, że te gusła to folklor.

0

Zglos komentarz

S
Serbi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Działy nie dostał to teraz gada farmazony pazerne pe****le. Ale skoro wszystko ma być zamknięte to i te wasze domy grozy pełne kłamstw też powinny być zamknięte

0

Zglos komentarz

K
krystian94 🌾 Wieśniak
5 lat temu

stary śmierdzący cap. buahahahahahahaha

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Dlaczego stary capie nie wspomnisz o Żabce. Ta firma płaci Tadziowi złodziejowi i może handlować w niedziele. Zaś ciemne katolickie barany się cieszą.

0

Zglos komentarz

J
jacekgr41 💩 JP 100%
5 lat temu

Sobota, jak nazywa wskazuje szabas.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jeśli pracą księży jest odprawianie mszy to w niedzielę i święta też powinien odpoczywać a nie msza i chodzenie po kościele z tacą

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

niektórzy mówią, że pe****l chroni pe****la.

0

Zglos komentarz

Reklama