Reklama
No i trzy tysie miesięcznie na Starogardzką i Czesterfildy poszły się walić

No i trzy tysie miesięcznie na Starogardzką i Czesterfildy poszły się walić

przez FED0RA — 5 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ale pamiętajcie ze według wioskowych obrońców PiS taka patologia to tylko marny i ledwo widoczny procent

0

Zglos komentarz

Reklama