Reklama
Kapusta jest w klasach od 1-3.

Kapusta jest w klasach od 1-3.

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

ciebie tez bocian przyniosl, tylko zamiast wpasc do komina, yebnales na beton i tak ci zostalo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Po twoim komentarzu, polemizował bym z tym wypadaniem XD Jak na dłoni widać, że jak ciebie robili to ktoś światło zapalił :)

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
5 lat temu

ale wiecie, skąd to się wzięło? Z tą kapustą? Kobiety w minionych wiekach były traktowane gorzej niż bydło, gwałcone często (częściej niż możemy to sobie obecnie wyobrazić). Często takie efekty tego obrzydliwego czynu kobiety wydalały właśnie w polach czy lasach ukrywając do ostatniego momentu (tak,...

ale wiecie, skąd to się wzięło? Z tą kapustą? Kobiety w minionych wiekach były traktowane gorzej niż bydło, gwałcone często (częściej niż możemy to sobie obecnie wyobrazić). Często takie efekty tego obrzydliwego czynu kobiety wydalały właśnie w polach czy lasach ukrywając do ostatniego momentu (tak, dla zgwałconej kobiety to nie dziecko a problem, proszę się do tego przyzwyczaić, całkiem naturalna reakcja u homo sapiens). niejednokrotnie znajdywano porzucone noworodki, najczęściej martwe, w polu kapusty częściej żywe bo kapustę najczęściej nawiedzały dziki, tym samym płosząc drapieżniki

0

Zglos komentarz

S
specops 💩 JP 100%
5 lat temu

Ale żeś przyfilozofował to dzik by takiego noworodka nie zjadł?

0

Zglos komentarz

Reklama