Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
JanWladeczek 😏 Szyderca
5 lat temu

Chyba na Wisloku

0

Zglos komentarz

R
rabusar 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wisłok też poszerzą, górę usypią. Będzie jak w bajce. A i jeszcze jedno, Rzeszów na stolicę Polski!!!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

O obwodnicach jak w komunistycznych Chinach możecie tylko pomarzyć prawaki. Bo oni nie utrzymują kleru.

0

Zglos komentarz

Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
5 lat temu

A przy okazji najdłuższy most świata 🤣😂

0

Zglos komentarz

Reklama